EVET ARKADAŞLAR BEN ACIK ACIK DEDİM ROGUE OYNAMASINI BİLMİYORUM DİYE | KnightOfEmpire Forum

EVET ARKADAŞLAR BEN ACIK ACIK DEDİM ROGUE OYNAMASINI BİLMİYORUM DİYE

CETOOOOOOOOO

New Member
15 Nis 2021
22
0
1
34
JENGAAAAAA DENEN ŞAHIS BANA SÜREKLİ VS GEL DİYİP ANA BACI KÜFÜRLER EDİP DURDU PMDEN BEN SENİN ALLAHINIM BANA SECDE ET GİBİ LAFLAR SÖYLEDİ SONRADA VS YE CAGIRDIM BUNU TAM ÖLECEKKEN BANA DUR RPRPR DİYİP ARENANIN DIŞINA KACTI SIRF ÖLMEMEK İÇİN BİNLERCE OYUN KURDU AMA İÇİNDE PATLATTIM OYUNUNU EGER BENİ MAGEDE GELİP ASAS YADA WARİOR OYUNCUSU GELSİN MAGEDE BENİ KESSSİN 1 VS DE KENDİME OKADAR GÜVENİYORUM YANİ OYUNU BIRAKIP GİDERDİM AMA BU JENGAAAAAA NASIL Bİ GAVUR TOHUMU İSE ANCA BENİ LEKELEMEYE CALIŞIYOR YAZIK LAN BU COCUGA ACIYORUM :d :d

İLLİMUNATİ

New Member
15 Nis 2021
3
0
1
30
Merhaba ben iki konuyada baktımda , elde tutulur hiç birşeyin yok kardeşim , adam ekran görüntülerini herşeyi koymuş. Senide 500 tl vs ye davet ediyor. Yanlış anlamada senin yerinde olsam kaçmam , video veya başka birşeyin var mı ?

CETOOOOOOOOO

New Member
15 Nis 2021
22
0
1
34
O JENGA DENEN LAVUGU ARENAYA BEKLİYORUM TAM 35 DAKKADIR NERDE KENDİSİ HANİ CETO VS DEN KACIYORDU NERDE VS Cİ :D

CETOOOOOOOOO

New Member
15 Nis 2021
22
0
1
34
500 tl degil 5milyar koydum gelsin Erkekse karşıma atalım vs yi kacmasın :D Rprprpr diyip arena dışına kacmasın :D :D

İLLİMUNATİ

New Member
15 Nis 2021
3
0
1
30
Kardeşim ben ne Jengaaaayı tanırım , ne seni tanırım Videon var ise yüklermisin , olayı çözmeye çalışıyorum. Sabahın 5 i olmuş , adamı vs ye davet ediyorsun :) GM bile uyuyor :) yani seni şuan anlamaya çalışıyorum.

İLLİMUNATİ

New Member
15 Nis 2021
3
0
1
30
Kardeşim adam zaten koymuş gerekli foto , ksc :) neyse size kolay gelsin. Ama Kaçmamanı şiddetle tavsiye ediyorum. İyi geceler kardeşim.

CETOOOOOOOOO

New Member
15 Nis 2021
22
0
1
34
KACANIN ANASINI SKİYİM AHA BU KADAR DİYORUM 500 DEGİL 5000TL KOYDUM GELSİN HERKEZE YAZMAYI BİLİYOR BEKLİYORUM GELSİN.

CETOOOOOOOOO

New Member
15 Nis 2021
22
0
1
34
EVET ASAS OYNAMASINI BİLMİYORUM AMA USKOCUYUM DİYEN ARKADAŞIN ELİNE SAGLAM VERMİŞ OLABİLİRİM :d :d

Ekli dosyalar

• 664.3 KB Görüntüleme: 3

CETOOOOOOOOO

New Member
15 Nis 2021
22
0
1
34
A A AAAAA YADA BUNU MU KOYSAYDIM BU NASIL AFK OLMAKTIR YAHU :d :d

itaat ediceksin olum itaat babana itaat ediceksin yoksa ananı skerim......

gel 5 ws 25milyar trink hemde sabaha kadar vs atalım sen beni 1 kere kesemezsin....!!!!

Ekli dosyalar

JENGAAAAAAAA

New Member
9 Nis 2021
8
0
1
31
Kimi soktun çara ağlıyorsun bu kadar akşam GM nin yayınında görüecez bu kadar sabırsız olma tek vs 500 tl.

CETOOOOOOOOO

New Member
15 Nis 2021
22
0
1
34
BEN HAYATIMDA SENİN KADAR OROSPU COCUGUNA RASLAMADIM UFAK KIZ KARDEŞİN VARMI UFAK KIZLAR GÜZEL OLUYOR DİYO ÜLKEDE KÜCÜK COCUKLARA TECAVÜZ EDİP ÖLDÜRÜYOLARYA HAAA İŞTE BU OROSPU COCUGUDA BUNLARDAN BİRİ BÖYLE OROSPU COCUKLARINI BARINDIRMAMAK LAZIM ARKADAŞLAR HER 2 LAFINDAN BİRİ ANA BACI YADA KARI KIZ ELİNE ALMIŞ Bİ KLAVYE ÖTÜP DURUYOR YAZIK SANA EMBESİL YAWRUSU

Ekli dosyalar

About us

• Our community has been around for many years and pride ourselves on offering unbiased, critical discussion among people of all different backgrounds. We are working every day to make sure our community is one of the best.

Quick Navigation

User Menu

Follow us on Facebook

Ko cuce | Kocuce | Ko-cuce